52%
    14°C 13.5°C / 13.5°C
    80%

ΟΦΗ

Τρομερή ισοπαλία 1-1 πήρε ο ΟΦΗ με τον ΠΑΟΚ στο '90+12 - «Μοιρασιά» στη Λιβαδειά
Με κεφαλιά του Απόστολου Διαμαντή στο 12ο λεπτό των καθυστερήσεων, ο ΟΦΗ ισοφάρισε ο ΟΦ στην Κρήτη. Με σκορ 1-1 έληξε και το Λεβαδειακός-Αστέρας, στην 5η αγωνιστική.
Μάγκες Αγρινιώτες «τέλειωσαν» τους Σαμαράδες
Ο Παναιτωλικός διάγει μεγαλεία, καθώς έχει ηττηθεί μόνο από τον ΠΑΟΚ στην πρεμιέρα και βαδίζει από το καλό στο καλύτερο, με τον Νίκο Καρέλη να ανοίγει το σκορ και τον Δημήτρη Κολοβό να χαρίζει το πολύτιμο...
Λεβέντης ΟΦΗ στον Βόλο!
Ο ΟΦΗ του Νίκου Νιόπλια ήταν πολύ σκληρός για να πεθάνει χθες βράδυ στον Πανθεσσαλικό και έκανε παλικαρίσιο σεφτέ νικών στο πρωτάθλημα, επικρατώντας με 1-0 των Θεσσαλών χάρη σε γκολ του Διαμαντή μόλις στο 5΄.
Αντί για... μάχη της Κρήτης έγινε «πράσινος περίπατος»
Ο Παναθηναϊκός έκανε βραδινό περίπατο, νίκησε δίκαια όσο και εύκολα με 2-0 τον ΟΦΗ και ήταν απολαυστικός στο πρώτο ημίχρονο, διάστημα στο οποίο πέτυχε και τα δύο του γκολ με τον Παλάσιος και τον Σπόραρ.
Ο Ιωνικός «πρωταθλητής» στα playouts
Ο Ιωνικός τελείωσε με εξαιρετικό τρόπο μια εντυπωσιακή σεζόν επιστροφής στη Super League και στην τελευταία αγωνιστική των playouts νίκησε με 3-1 τον Παναιτωλικό κατακτώντας την πρώτη θέση στην ειδική...
Play outs: κι όμως, ο Απόλλων το γυρνάει!
Ο Απόλλων Σμύρνης με την τεράστια νίκη με 1-2 στο Ηράκλειο επί του ΟΦΗ έφτασε στους δύο βαθμούς από την προτελευταία Λαμία, που «κατέρρευσε» στο δεύτερο ημίχρονο απέναντι στον Βόλο.
«Ζωντανός» ο Απόλλων που πέρασε με νίκη από το Ηράκλειο
Η «Ελαφρά Ταξιαρχία» έφυγε με τεράστιας σημασίας νίκη από το «Θ. Βαρδιονιάννης» και μείωσε σε 2 βαθμούς τη διαφορά από την προτελευταία Λαμία.