Την παρέμβαση των αρχών της πολιτείας προκάλεσαν πληροφορίες που ανέφεραν ότι τη Δευτέρα είναι προγραμματισμένη γαμήλια τελετή με... 10.000...
Σε κατάσταση συναγερμού το Παρίσι, μπροστά σε νέο lockdown συνοικίες της Νέας Υόρκης
Σε κατάσταση ύψιστου συναγερμού η γαλλική πρωτεύουσα. Την επαναφορά αυστηρών μέτρων εξετάζει η Νέα Υόρκη.
Autumn in New York
Ένα τραγούδι που γράφτηκε το 1934, το ερμήνευσαν κάποιοι καλλιτέχνες-θρύλοι όπως οι C. Parker, B. Holiday, L. Armstrong & Ella Fitzgerald, F. Sinatra και το ξαναφέρνει στο προσκήνιο η εξαίρετη D. Krall με το...
ΑΛΛΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Αδάμαστος Τίιμ
Το πρώτο Γκραν Σλαμ της εποχής του κορονοϊού ολοκληρώθηκε βουτηγμένο στη σιωπή των άδειων εξεδρών. Οι φίλαθλοι στο «Αρθουρ Ας», εχασαν την ευκαιρία να απολαύσουν από κοντά έναν εξαιρετικό τελικό.
Νοκ άουτ η Κένιν
Αποκλείστηκε από τη συνέχεια του Αμερικανικού Οπεν η Σοφία Κένιν μετά από την ήττα της με 2-0 σετ από την Ελίζ Μέρτενς.
Την κοίταξε στα μάτια...
Την ήττα από την Σερίνα Γουίλιαμς με 2-1 σετ γνώρισε η Μαρία Σάκκαρη με αποτέλεσμα να αποκλειστεί από τη συνέχεια του Αμερικανικού Οπεν.
Η Σάκκαρη στις «16», ο Τσιτσιπάς νοκ άουτ ύστερα από... μαραθώνιο
Στους «16» του Αμερικανικού Οπεν η Σάκκαρη με αντίπαλο τη Σερίνα Ουίλιαμς. Από τον Μπόρνα Τσόρις αποκλείστηκε ο Τσιτσιπάς μετά από αγώνα 4,5 ωρών.