Pin It

ΔΤ
10.00 Επικαιρότητα
12.15 Secret World of Santa Claus
13.15 Μένουμε Ελλάδα (Ε)
15.00 Ειδήσεις
16.00 Secret World of Santa Claus
16.30 Ελληνική ταινία: «Ευτυχώς τρελάθηκα»
18.00 Ειδήσεις
19.10 4 Greece
19.20 Αστικό τοπίο (Ε)
20.00 Ο ψεύτης παππούς (Ε)
21.00 Τα μυστικά του λαβύρινθου (Ε)
22.00 Ειδήσεις
22.45 Ξένη ταινία: «Τριστάνος και Ιζόλδη». Ιστορικό ρομαντικό δράμα αγγλογερμανικής παραγωγής 2005. 125′
00.50 Μικροφίλμ: «Στεγνό καθάρισμα» – «Ταμένο»

ΒΟΥΛΗ
12.00 Πρωτοχρονιάτικη συναυλία – Βενετία 2012
14.00 Ιμβρος και Τένεδος: της μνήμης και της λήθης
15.30 Μακεδονία: ο ελληνιστικός πολιτισμός μέχρι την Ασία
17.00 Ζαν – Μισέλ Μπασκιά
18.00 Στιβ Τζομπς: ένας εκατομμυριούχος επαναστάτης
19.00 Η «Μυστική Γέννηση» του Μποτιτσέλι
20.00 Μοντεζούμα, ο τελευταίος των Αζτέκων
21.00 Η οικογένεια Στάιν
22.00 Η εποχή του Γκέρσουιν
23.40 Μπαλέτο: «Ζιζέλ»

MEGA
10.00 Πρωινό mou (Ε)
13.10 Η νταντά (Ε)
14.00 Ειδήσεις
15.00 Δυο ξένοι (Ε)
16.30 Ειδήσεις
16.40 Η πολυκατοικία (Ε)
17.50 Είσαι το ταίρι μου (Ε)
18.50 Κρυμμένες αλήθειες
20.00 Ειδήσεις
21.15 Ξένη ταινία: «Αρθουρ 3: ο πόλεμος των δύο κόσμων». Κινούμενα σχέδια αμερικανικής παραγωγής 2010. 101′
23.30 Ξένη ταινία: «Εννιά». Μιούζικαλ αμερικανικής παραγωγής 2009. 119′
00.50 Ειδήσεις
01.00 Ξένη ταινία: «Εννιά» (συνέχεια)

ΑΝΤΕΝΝΑ
10.00 Το πρωινό
12.50 Με αγάπη
13.00 Ειδήσεις
13.30 TV Quiz – Α” Μέρος
13.40 Ακρως οικογενειακόν (Ε)
14.50 TV Quiz – Β” Μέρος
15.00 Κωνσταντίνου και Ελένης (Ε)
16.00 TV Quiz – Γ” Μέρος
16.10 Το καφέ της Χαράς (Ε)
17.40 Ειδήσεις στη νοηματική
17.50 Βαλς με δώδεκα θεούς (Ε)
18.50 Μπρούσκο
20.00 Ειδήσεις
21.15 Πλάκα κάνεις – Hotel Edition (E)
22.15 Ξένη ταινία: «Συνέβη κάποια Χριστούγεννα». Κωμωδία αμερικανικής παραγωγής 2004. 88′
00.10 Ελληνικό πρόγραμμα (Ε)
01.10 Army Wives

STAR
10.00 Live U
13.00 Μελέτησέ το!
14.45 ΦΜ Live
16.30 Ειδήσεις στη νοηματική
16.45 Μίλα
18.40 Η προδοσία
19.45 Ειδήσεις
20.55 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
21.00 Ξένη ταινία: «Green Lantern». Περιπέτεια επιστημονικής φαντασίας αμερικανικής παραγωγής 2011. 100′
23.30 Ξένη ταινία: «Driven». Δραματική περιπέτεια αμερικανικής παραγωγής 2001. 105′
02.00 Ξένη ταινία: «Επαγγελματίας καρδιοκατακτητής». Ρομαντική κομεντί γαλλικής παραγωγής 2010. 97′
04.15 Ξένη ταινία: «Νέα εποχή στα κλασικά παραμύθια: Η Χρυσομαλλούσα και τα 3 αρκουδάκια». Παιδική κινουμένων σχεδίων συμπαραγωγής ΗΠΑ-Ισλανδίας 2008. 70′

ALPHA
10.00 Πες μου ναι (Ε)
11.00 Avenida Brasil
12.00 Ειδήσεις
13.00 Ελένη
16.00 Δέστε τους!
17.25 Ειδήσεις στη νοηματική
17.30 Οικογενειακές ιστορίες (Ε)
18.30 Ειδήσεις
20.00 Κάτι ψήνεται (Ε)
21.00 Πάμε πακέτο (Ε)
23.00 Μην αρχίζεις τη μουρμούρα (Ε)
23.45 Mr. Bean
00.45 Χωρίς Ιχνος VI

ΣΚΑΪ
10.00 Τώρα
12.00 Magazino
13.00 eXeL!ent
14.00 Γεύσεις στη φύση (Ε)
15.00 Live
16.40 Ειδήσεις στη νοηματική
16.45 Μαγειρεύω οικονομικά (Ε)
17.30 JOY Xmas
18.30 Ειδήσεις
20.45 Το μεζεδοπωλείο (Ε)
21.00 Ειδήσεις
22.00 Ringer
23.00 Boardwalk Empire (E)
01.00 Blue Bloods (E)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
08.30 Η αγορά σήμερα
12.20 Είναι στιγμές (Ε)
13.20 Ειδήσεις
13.30 Δημοπρασίες
18.00 Ειδήσεις
18.50 Ειδήσεις στη νοηματική
19.00 Εγώ… ο Ενζο
19.30 Η αγάπη ήρθε από μακριά
20.30 Είναι στιγμές
21.30 Sex and the City
22.30 Nip/Tuck
23.30 Η αγορά σήμερα

MTV
10.00 I used to be fat
11.00 Pure Local
12.00 Your noise daily
12.10 Spanking New
13.00 Made
14.00 Catfish: The TV Show
15.00 Big Time Rush
15.30 Victorious
16.00 Plain Jane
17.00 Punk’d
18.00 Your noise daily
18.10 I used to be fat
19.00 Awkward
20.00 Only Hits
22.00 I used to be fat
23.00 Your noise daily
23.10 Catfish: The TV Show
24.00 Jersey Shore

ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΙΚΑ

novacinema 1
22.00 Ξένη ταινία: «Κουαρτέτο»
23.45 Ξένη ταινία: «Ο πεζοναύτης 3: Η επιστροφή»

novacinema 2
22.00 Ξένη ταινία: «Ο νονός»
01.00 Ξένη ταινία: «Ολέθρια σχέση»

novacinema 3
19.05 Ξένη ταινία: «Η γυναίκα του αστροναύτη»
21.00 Ξένη ταινία: «Το τελικό χτύπημα»

novacinema4
19.25 Ξένη ταινία: «Το δόλωμα»

NOVALIFE
21.00 Ξένη ταινία: «Φλίπερ, το δελφίνι»

NOVA 3D
19.00 Ξένη ταινία: «Brave»

Novasports 1
18.00 Ωρα 6 (A)
21.00 Η ώρα των πρωταθλητών (A)
21.45 Ευρωλίγκα Top 16 (A)

Novasports 2
19.00 Ολα για την ομάδα σου!
ΑΕΛ Καλλονής
21.00 Ολα για την ομάδα σου!
Απόλλων

Novasports 3
21.00 Ευρωλίγκα Top 16 (Ζ)
24.00 Super Euroleague (A)

Novasports 4
20.30 Ο κόσμος των freesports
21.00 Ευρωλίγκα Top 16 (A)

MEZZO
20.30 Βραδιές τζαζ

OTESport 1
10.00 2013-14 Barclays Premier League: Φούλαμ – Γουέστ Χαμ Γιουνάιτεντ
12.00 2013-14 La Liga: Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεβάντε
14.00 2013-14 Barclays Premier League: Γουέστ Μπρόμγουιτς Αλμπιόν – Νιουκάστλ Γιουνάιτεντ
16.00 Στιγμιότυπα BPL 2013-14
17.00 2013-14 Barclays Premier League: Αρσεναλ – Κάρντιφ Σίτι
19.00 Στιγμιότυπα BPL 2013-14
20.00 2013-14 Greatest Battles: Αρσεναλ – Λίβερπουλ
22.00 2013-14 Greatest Battles: Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης
24.00 2013-14 Barclays Premier League: Σαουθάμπτον – Τσέλσι
02.00 Στιγμιότυπα 2013-14 Serie A
02.30 Στιγμιότυπα Bundesliga Goal Mid Season
03.30 ATP World Tour (Α)

ΟΤΕSport 2
10.00 2013-14 Bundesliga: Μπορούσια Ντ. – Χέρτα Βερολίνου
12.00 2013-14 Serie A: Ρόμα – Κατάνια
14.00 2013-14 Bundesliga: Σάλκε – Φράιμπουργκ
16.00 2013-14 Serie A: Κάλιαρι – Νάπολι
18.00 2013-14 Bundesliga: Μπορούσια Ντ. – Χέρτα Βερολίνου
20.00 Στιγμιότυπα Bundesliga Goal Mid Season
21.00 2013-14 Greatest Battles: Μίλαν – Ρόμα
23.00 2013-14 Greatest Battles: Σάλκε – Στουτγάρδη
01.00 2013-14 Serie A: Μπολόνια – Τζένοα
03.00 Στιγμιότυπα WRC 2013
04.00 2013-14 Bundesliga: Σάλκε – Φράιμπουργκ

efsyn.gr

Scroll to top